Home Bestyrelsen

Bestyrelsen består af 7 medlemmer, der mødes seks-otte gange om året. Se referater fra bestyrelsesmøderne her.

Se matrix over fordelingen af de politiske ansvarsopgaver

Se Strategiaftale med DIF her

www_medarbejderbilleder_350x150_Jan

Formand

Nadia Panzio

Cheerleading, Internationalt samarbejde og Talent & Elite (spor 3).

formand@daff.dk

 

www_medarbejderbilleder_350x150_Palle

Næstformand

Anders Munch Skovgren

Amerikansk fodbold, Organisation og Talent & Elite (spor 3).

anders.skovgren@daff.dk

 

www_medarbejderbilleder_350x150_Jens

Bestyrelsesmedlem

Inge Romsdal

Sponsorer og markedsføring, Klubudvikling (spor 1) og Vækst (spor 2).

inge.romsdal@daff.dk

 

Bestyrelsesmedlem

Michael Pasieczny

Cheerleading, Vækst (spor 2) og Udsatte grupper (spor 4).

mp@daff.dk

 

www_medarbejderbilleder_350x150_Jan

Bestyrelsesmedlem

Michael Panayotis

Sponsorer og markedsføring og Talent & Elite (spor 3).

michael.panayotis@daff.dk

 

Bestyrelsesmedlem

Mathias Them Kjær

 

mathias.them.kjaer@daff.dk

 

Bestyrelsesmedlem

Jesper Qvist

 

jesper.qvist@daff.dk

 

1. Suppleant

Anders von Essen-Leise

.

anders.von.essen-leise@daff.dk

 

2. Suppleant

Kasper Lindén

Flag football, Økonomi og Vækst (spor 2).

kasper.linden@daff.dk